Krátko o naa.sk

 

Sme filmový portál, ktorý sa sústredí na tvorbu zaujímavého obsahu z prostredia filmového sveta. Veríme, že filmy sú neoddeliteľnou a významnou časťou našej kultúry. Filmy môžu vzdelávať, baviť, pomáhať, inšpirovať, motivovať, vystrašiť, upozorniť. Filmy majú dôležitú úlohu v dnešnom aj budúcom svete. Píšeme o dobrých filmoch, seriáloch a vôbec o akomkoľvek filmovom obsahu všeobecne. Portál bol založení v meste filmu, v Los Angeles v Kalifornii, na pláži Venice Beach, na čo sme patrične hrdí. Všetko, čo na tomto webe nájdete je tvorené s láskou a vášňou.

Čím nie sme?

 

Nie sme ďalším portálom ponúkajúcim filmy a seriály zadarmo s cieľom zarábať na svojich použivateľoch. Na to rovno zabudnite. Seriály a filmy na našom webe nájdete pod prísnymi podmienkami a každí návštevník webu ich musí rešpektovať.

Podmienky používania

 

Každý návštevnik webu automaticky súhlasí s podmienkami používania. Ak s nimi nesúhlasí, web nesmie používať. Všetok obsah na webe patrí daným autorom, či už sú to filmové spoločnosti ako Warner Bros, Universal, Sony Pictures alebo rôzni distribútori, autori a podobne.
Pri mediálnych službách má užívateľ na zreteli, že daný obsah môže sledovať iba v prípade, ak k nemu vlastní autorské práva. Autor webu nijako nezodpovedá za konanie návštevníka webu. Vlastniť autorské bráva znamená, že používateľ akýmkoľvek spôsobom zaplatil za daný obsah autorovi a to či už vo forme televízneho predplatného (HBO, satelitné TV, internetové TV) alebo vo forme akýchkoľvek iných poplatkov.

 

Sťažnosti a nárokovanie autorských práv

 

Ak sa domnievate, že obsah tohoto webu akokoľvek porušuje vaše duševné vlastníctvo a ste právoplatným majiteľom autorských práv, vyplnte zákonom schválenú žiadosť a všetky potrebné oficiálne dokumenty pošlite na adresu info@naa.sk